25.12.2017

Pracę nad szopkami rozpoczęliśmy tradycyjnie - od pomysłu.🤔 Piły, młotki, wiertarki itp poszły w ruch.😉. Pod koniec listopada szopki były gotowe, nastąpił czas oczekiwania na obrady jury😨. Ogłoszenie wyników nas uradowało!🤗😅😃🙃😱 Prace powstały pod inspirującym okiem p.Tomka Cesarza-nauczyciela techniki.

Nagrody wręczono w Galerii Neptun. Wyróżnienia zdobyli:

1. Kamila Maszka i Mateusz Paszek

2. Arek Zapotoczny i Piotr Miczek

Echow i achów nad pracami nie było końca ;) .

Gratulujemy!

23.12.2017

Od kilku lat doskonale układa się współpraca Ośrodka z pracownikami Polpharmy S.A. Inicjatywę w tym zakresie na prośbę pani dyrektor Marii Kłos podjęła pani Janina Lubawska, która rozpropagowała szlachetną ideę paczek świątecznych dla wychowanków Ośrodka. Co rok nasi uczniowie mocniej odczuwają magię Świąt dzięki pięknym prezentom ufundowanym przez pracowników starogardzkiego i warszawskiego oddziału Polpharmy. W tym roku, dzięki akcji koordynowanej przez pana Krzysztofa Metza, nasi wychowankowie wzięli udział w...

23.12.2017

LPP - polski producent odzieży i akcesoriów modowych przekazał na rzecz naszych wychowanków nową odzież, dzięki czemu uczniowie Ośrodka i szkoły przyszpitalnej przy Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych otrzymali modne prezenty pod choinkę. Dziękujemy bardzo!

23.12.2017

20 grudnia wszyscy uczniowie Ośrodka wzięli udział w spotkaniach wigilijnych zespołów klasowych. Nieocenionej pomocy w organizacji tych miłych chwil w Ośrodku i Internacie udziela nam corocznie Fundacja Entraide. Dzięki ich działaniom przedstawiciele sieci francuskich sklepów (w tym roku był to Carrefour) przekazują zabawki i słodycze na rzecz wychowanków Ośrodka. Dziękujemy za życzliwość i wieloletnią współpracę!

23.12.2017

20 grudnia odbyły się uroczystości wigilijne w szkole przyszpitalnej. W tym roku na oddziale XXIII odbyła się wigilia wspólnie z personelem medycznym i terapeutycznym. Czas spędzony przy wigilijnym stole był dla wielu dzieci czasem refleksji, zadumy i tęsknoty za domem. Aby rozgonić wszelkie smutki szkoła zadbała o tę najprzyjemniejszą część czyli prezenty! 🎅🎅🎅 Na obu oddziałach rozbrzmiewały kolędy, dobre słowo i radość z upominków. Życzymy wszystkich Wesołych Świąt!

23.12.2017

20 grudnia 2017 roku w naszej szkole odbyły się uroczyste spotkania bożonarodzeniowe. Nasi artyści pod okiem pani Anny Konieczko, Barbary Banach, Katarzyny Matrackiej i Piotra Ossowskiego, zaprezentowali Jasełka. Fantastyczną oprawę muzyczno-teatralną uzupełniło przybycie Mikołaja oraz jego pomocników. Mikołaj podarował prezenty oraz słodki poczęstunek przygotowany przez Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Pinokio" oraz przez pracowników Polpharmy. Dzięki tym wspaniałym gestom dobroci nasi uczniowie m...

23.12.2017

Pod czujnym okiem pani Kasi Odebralskiej i pani Romy Czapiewskiej odbyła się kolejna edycja Szkolnego Konkursu Mistrza SUDOKU. Jak co roku uczniowie chętnie zmagali się z liczbowymi kombinacjami. W „trzynastce”  aż parowało od szalejących myśli, a cisza skupienia wypełniała całą salę. Oj …żeby tak na każdej lekcji było…:)

Zwyciężyli:

Szkoła Podstawowa kl. I – IV

I m – Jakub Bajor kl. IV a

II m – Mateusz Krefta kl. IV b

III m – Damian Sawicki kl. IV a

Szkoła Podstawowa kl. V – VII

I m – Fabian Szulc

II m – Wiktoria Włoch

I...

19.12.2017

Uczniowie Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 przygotowali dla naszych uczniów spotkanie świąteczne, podczas którego wysłuchaliśmy kolęd, świątecznych wierszyków oraz piosenek. Dodatkowo obdarowano nas ręcznie wykonanymi kartkami świątecznymi z pięknymi życzeniami. Dziękujemy!

12.12.2017

Uczniowie klas I, II, III oraz dzieci z przedszkola biorą udział w projekcie edukacyjnym "Uczę się bezpieczeństwa". W ramach obszaru "Bezpieczny dom" Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Starogardzie Gdańskim zaprosiła naszych wychowanków do odwiedzenia sali edukacyjnej "OGNIK". W ramach programu edukacyjnego strażacy prowadzili zajęcia szkoleniowe z zakresu bezpieczeństwa pożarowego, z wykorzystaniem prezentacji multimedialnej i sprzętu pożarniczego. W sali edukacyjnej dzieci mogły zobaczyć jak rozprze...

Please reload

  • Facebook Basic Square
Archiwum wiadomości
Please reload

43828683_1245809302227181_42797366118239

FOLLOW US:

  • Google+ B&W
  • Facebook B&W
  • LinkedIn B&W

© 2023 by Funeral Home. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now