19.06.2018

18 czerwca w szkole przyszpitalnej zorganizowaliśmy dzień sportu. Uczniowie obu oddziałów brali udział w kilku konkurencjach sportowych, odbył się mecz piłki nożnej i wspólne grillowanie przy muzyce. Najaktywniejsi zawodnicy sportowych zmagań otrzymali upominki rzeczowe.

19.06.2018

Uczniowie klas II i III gimnazjum nr 6 w szkole w szpitalu realizowali od maja do czerwca projekt edukacyjny pt. "Śladami Małego Księcia- motywy literackie w literaturze". Uczniowie zapoznali się z treścią lektury opowiadali o fascynacji głównego bohatera, poznali postać autora, opracowali tematycznie motywy literackie, wykonali pracę plastyczne, a następnie zaprezentowali swoje prace. Udział w projekcie pozwolił im lepiej poznać ich umiejętności, możliwości, a jednocześnie przygody Małego Księcia. Ta wzruszająca...

15.06.2018

😥😢 Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy że odszedł od nas Robert Leszek Gendzierski. Pracował z nami w szkole przyszpitalnej jak i w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym.

13.06.2018

Wczoraj odbył się u nas Festiwal Kolorów. Pożegnaliśmy się z dziećmi uczestniczącymi w Ośrodku Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka. Były przekąski i mnóstwo świetnej zabawy. Dzieci uczestniczyły w zabawach związanych z kolorami a na koniec był wyrzut proszków holi. Wszystkim dzieciom życzymy SUPER WAKACJI !!!!

12.06.2018

W wyniku znajomości zawartych w trakcie realizacji projektu Erasmus+ szkołę przyszpitalną odwiedził prof. dr Armin Castello z wydziału pedagogiki specjalnej i psychologii Uniwersytetu w Flensburgu. W ramach prowadzonych przez siebie badań prowadzi on rozmowy z nauczycielami naszej szkoły i zaprzyjaźnionej szkoły przyszpitalnej w Gdańsku - Srebrzysko. Bardzo cieszy nas możliwość dołożenia swojej cegiełki do badań nad osobami pracującymi z dziećmi i młodzieżą z depresja. Profesor obiecał nam podzielić się wynikami...

12.06.2018

Dnia 7 czerwca klasa I pp była na wycieczce we wsi Kokoszkowy. Duże wrażenie zrobiła na nas wizyta w firmie Contes produkującej obuwie. Następnie podziwialiśmy ogród pani Ewy i pana Sławka. Pogoda dopisała, więc udało się rozpalić ognisko. Było super!

12.06.2018

Szkoła w szpitalu przygotowuje się do przyjęcia BAJKOWOZU - Wędrującej Szpitalnej Biblioteki. W ramach przygotowań, 11 czerwca Joanna Jurek i Joanna Leszka, uczestniczyły w warsztatowych zajęciach w Fundacji Serdecznik. Dzień pełen książkowych przygód i inspiracji. Wracamy pełni pomysłów do pracy z książką i od nowego roku zaczynamy współpracę 😊

09.06.2018

Sezon wycieczkowy w pełni! Grupy przedszkolne wybrały się w tym roku do Zagrody Kociewskiej. Jest to miejsce bardzo przyjazne małym poszukiwaczom przygód. Przedszkolaki poszukiwały skarbów w "Kopalni złota", zdobywały "Skoczą górę", buszowały w "Małpim gaju" i dmuchanym zamku. Uczyły się grać w golfa i jeździły retro - autkami. Zaprzyjaźniły się z ciekawskimi kozami i podglądały wstydliwe daniele. A na koniec wyczerpujących zabaw przedszkolaki odpoczęły na pikniku.

09.06.2018

"Chwasty na talerzu" - 4 czerwca pod takim tytułem odbyły się warsztaty kulinarne realizowane w ramach projektu Eko relaks. Uczniowie z branżowej szkoły zawodowej pod kierunkiem nauczyciela przygotowali dla dzieci z zespołów rewalidacyjno - wychowawczych sorbety z pokrzyw i mięty, kwiatowe galaretki, sałatkę z warzyw i ziół, koktajle z kwiatów i mniszka, kwiatowy sernik na zimno. Do przyrządzenia tych dań wykorzystano zioła i warzywka wysiane i posadzone w trakcie szkolnego Dnia siania i sadzenia. Było pysznie, k...

09.06.2018

W ramach akcji Cała Polska Czyta Dzieciom uczniowie klas młodszych wzięli udział w spotkaniach z książką w bibliotece szkolnej.
Zaś w ramach przygotowania do spektaklu przygotowanego przez nauczycieli, uczniów i rodziców, czytaliśmy w klasach baśń "Kot w butach"

Please reload

  • Facebook Basic Square
Archiwum wiadomości
Please reload

43828683_1245809302227181_42797366118239

FOLLOW US:

  • Google+ B&W
  • Facebook B&W
  • LinkedIn B&W

© 2023 by Funeral Home. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now