23.12.2018

Wigilia to nie jest czas,

gdy jest prezentów moc

Wigilia to nie jest czas,

gdy potraw sto na stole

Wigilia to przepiękny czas,

Bożonarodzeniowy czas,

Gdy siedzimy wszyscy w kole

i MAMY bliskich przy stole.

 

Świąteczne życzenia

składa

DYREKCJA

Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Starogardzie Gdańskim.

 

22.12.2018

Wigilia u przedszkolaków 🎁🌲🎅 Grupa I w okrojonym składzie z powodu choroby dzieciaczków. Nieobecnym dzieciom z grupy I życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i Wesołych Świąt!!

22.12.2018

Oto Kornelia, uczennica IX zet. Obecnie przebywa na długim zwolnieniu lekarskim po przebytej operacji ale śledzi nasza stronę internetową i jest najwierniejszym obserwatorem wydarzeń naszej szkoły 😘😘 ❤️❤️.
Nie mogła być razem ze swoją klasą na uroczystości wigilijnej dlatego prezent przyjechał do niej do domu 🎅🎁Kornelia pozdrawia swoja klasę i dziękuje za piękne życzenia świąteczne. Pozdrawia p. Halinę i p. Jolę.
My też cię Kornelka pozdrawiamy i życzymy WESOŁYCH i RADOSNYCH SWIĄT!!!!

22.12.2018

 W piątek odbyły  się wigilie w zespołach klasowych. Oto fotorelacja kilku z nich .

22.12.2018

Wczoraj na oddziale XIIa w szkole przyszpitalnej, odbyła się szkolna wigilia z udziałem uczniów oraz pacjentów oddziału geriatrii. W atmosferze zadumy i wzruszeń obejrzeliśmy występ uczniów, wysłuchaliśmy świąteczne piosenki, przepięknie wykonane przez zaproszoną do nas p. Weronikę Jurek. Dziękujemy za poświęcony czas 😘❤️.
Mimo sentymentalnej aury i tęsknoty za domem były chwile radości i tańca o które zadbała p. Asia Jurek.
Na koniec przyszedł czas na oczekiwane prezenty! 🎅🎅🌲🌲.

22.12.2018

Kolejna wigilia w szkole przyszpitalnej. Tym razem odbyła się ona na oddziale XXIII. Uczniowie pod kierunkiem p. Kasi Skoczek zaprezentowali wszystkim swoje aktorskie zdolności. Było śpiewanie kolęd🎤🎶, pięknie i bogato zastawiony stół, wręczanie prezentów🎁🎄🎅 . Było miło, domowo i z tradycjami. Cały oddział pachniał świątecznymi potrawami! 🍽️🥟🥧🍲
Duże podziękowania dla pań terapeutek oddziału XXIII za organizację uroczystości. Współpraca z nimi to czysta przyjemność.

22.12.2018

W piątek odbyły się w szkole uroczyste Jasełka w wykonaniu uczniów naszej szkoły. Wigilijna aura, zaduma i radość zagościły w sercach dzieci jednak najbardziej czekały one na prezenty od Mikołaja. tego dnia Mikołajami byli pracownicy Polpharmy którzy jak co roku sprawili naszym dzieciom dużo uśmiechu!! Dziękujemy panu Krzysztofowi Metza za koordynowanie akcji.

Podczas Jasełek pożegnaliśmy również odchodzącą na emeryturę p. Małgosię Gajkowską. 

20.12.2018

"Czas, gdy w świetlicy witała nas jesień już minął. W grudniu w zimowy czas wprowadza nas Elsa. I jeśli ktoś myśli, że mamy w naszej świetlicy Krainę Lodu, to bardzo się myli, ponieważ nasze dzieci potrafią skruszyć każdy lód. Chociaż za oknem już biało, to u nas mnóstwo kolorów. Postanowiliśmy popracować nieco z farbami, pastelami i brokatem, a także z masą porcelanową, równie delikatną jak śnieg. Małymi krokami zbliżamy się do Świąt Bożego Narodzenia. Dzieci wykonały już własną choinkę i upiekły pierniczki. I c...

20.12.2018

W dniu 19 grudnia 2018r. uczniowie klasy I i IIa, wzięli udział w podsumowaniu konkursu plastycznego metodą Lapbook dla uczniów klas I-III - "ZWIERZĘTA I ŚWIĘTA". Organizatorem konkursu była świetlica szkolna przy Publicznej Szkolne Podstawowej Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Starogardzie Gdańskim. Patronat nad konkursem sprawowało Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami Oddział w Starogardzie Gd. Konkurs miał na celu - uwrażliwienie uczniów na potrzeby zwierząt zwłaszcza podczas Świąt Bożego Narodzenia, kształtowa...

19.12.2018

Wczoraj w szkole gościliśmy grupę uczniów z PSP nr 2.  Jak co roku po raz kolejny uczniowie przygotowali dla nas piękny świąteczny koncert. Śpiewali kolędy, nastrojowe piosenki świąteczne, recytowali wiersze... Obejrzeliśmy również występy taneczne a na zakończenie spotkania goście obdarowali nas pięknie wykonanymi kartkami z życzeniami świątecznymi. Bardzo dziękujemy za mile spędzony czas i wprowadzenie nas w świąteczny nastrój.

Please reload

  • Facebook Basic Square
Archiwum wiadomości
Please reload

43828683_1245809302227181_42797366118239

FOLLOW US:

  • Google+ B&W
  • Facebook B&W
  • LinkedIn B&W

© 2023 by Funeral Home. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now