26.02.2019

Jako pełnoprawni obywatele Europy rozpoczęliśmy kolejny projekt Erasmus+ :)
Przedstawicielki naszej szkoły przyszpitalnej : Agnieszka Gołębiewska oraz Romka Czapiewska, biorą udział w spotkaniu inaugurującym projekt "Sparks. A Well Being Project", w którym we współpracy ze szkołami z Anglii, Niemiec, Węgier i Irlandii będziemy szukać sposobów na poprawę samopoczucia naszych uczniów.

Jesteśmy podekscytowani nową przygodą, a piękną, nietypową dla Londynu pogodę przyjmujemy za dobrą wróżbę :) 

07.02.2019

Garść nowinek i zdjęć z zajęć opiekuńczych w szkole przyszpitalnej...

Przedstawiamy bardzo ciekawą formę zabawy na zajęcia plastyczne zainicjowaną przez p. Kasię Skoczek pt. "Wyturlaj postać". Jest przy tym dużo zabawy i dobrego humoru ;) Zajrzyjcie również na resztę zdjęć bowiem  piękne obrazki poniżej wykonane przez uczniów są dowodem na to że takie cuda może tworzyć każdy, a plastykę można polubić nawet wtedy, gdy się myśli, że natura nie obdarzyła nas talentem ;)

07.02.2019

Bajkowóz dla naszych nowych wychowanków/pacjentów jest często dużym zaskoczeniem. Nowi uczniowie na zajęciach opiekuńczych witani są koroną z BAJKOWOZU, aby poczuć się przez chwilę wyjątkowo tak jak wprowadzona nowa postać do baśni.
Nie zawsze uda nam się uchwycić te chwile aparatem, jednak możecie nam wierzyć nam na słowo, że ciekawość z odkrywania zakamarków BAJKOWOZU jest fascynująca dla "małych" jak i "dużych"

07.02.2019

Ostatnie dni w szkole przed feriami i ostatnie zimowe dekoracje. Szkolne korytarze cieszyły oko zimowymi pracami. Były bałwanki, zimowe pejzaże, gwiazdki i śnieżynki. Mamy nadzieję że wracając z ferii będziemy mieli przyjemność witać piękną wiosnę ☀️☀️

Please reload

  • Facebook Basic Square
Archiwum wiadomości
Please reload

43828683_1245809302227181_42797366118239

FOLLOW US:

  • Google+ B&W
  • Facebook B&W
  • LinkedIn B&W

© 2023 by Funeral Home. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now