27.09.2019

W szkole przyszpitalnej trwają przygotowania do obchodów 10 lecia istnienia szkoły. O szczegółach tego wydarzenia napiszemy niebawem a tymczasem wrzucamy zdjęcia z zajęć opiekuńczych podczas których bardzo różnorodnie spędzamy z uczniami czas.

27.09.2019

Dnia 27wrzesnia uczniowie szkoły przysposabiającej do pracy wybrali się na pieszą wycieczkę trasą widokowa Krąg- Żabno - Krąg. Podziwialiśmy piękno doliny Wierzycy oraz jesienne krajobrazy Kociewia. Humory nam dopisywały. Jesteśmy dumni, że wszystkim udało się pokonać wyznaczoną trasę.

27.09.2019

W ŚWIETLICY U PANI PAULINY
Oto kilka zdjęć ze świetlicy dla młodszych uczniów z naszej szkoły. Jak zawsze dużo się tu dzieje, dzieci mogą rozwijać swoje zainteresowania i talenty m.in plastyczne.

27.09.2019

Panie katechetki Barbara Zaręba i Katarzyna Kurkowska uczestniczą w Ogólnopolskiej konferencji katechetów szkół specjalnych w Brennej. Zdobywają wiedzę i poznają metody jak pracować z uczniami ze spektrum autyzmu jak najlepiej przybliżyć ucznia Jezusa.

26.09.2019

Kolejna wycieczka w ramach projektu  "JESIEŃ WŚRÓD ZWIERZĄT" Tym razem odwiedziliśmy Zoo w Gdańsku

26.09.2019

PROJEKT "JESIEŃ WŚRÓD ZWIERZĄT"
W Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Starogardzie Gdańskim przy współpracy ze Stowarzyszeniem Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "PINOKIO". trwa realizacja projektu edukacyjno-wychowawczego "JESIEŃ WŚRÓD ZWIERZĄT" - WYCIECZKI TERAPEUTYCZNE DLA DZIECI Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ.

Projekt ten jest sfinansowany przez FUNDACJĘ PKO BP.
Zaplanowano 5 wycieczek w okresie jesiennym (wrzesień - listopad 2019r.) dla 40 uczestników: do Ogrodu Zoologicznego w Gdańsku, do Akwarium w...

26.09.2019

26.09.2019 w Internacie SOSW odbyły się Otrzęsiny- impreza integracyjna dla nowych wychowanków. Samorząd Internatu w składzie Filip Pająk i Oskar Gorlikowski współpracowali i pomagali przy realizacji różnych konkurencji. Nad całością czuwała i przygotowała imprezę Pani Dagmara Pokojewska. "Nowi" musieli przebyć etapy wtajemniczenia, złożyć przysięgę i wypić magiczny napój z gumijagód by dalsze życie w Internacie przebiegało sprawnie , grzecznie i bez zakłóceń. Zobaczymy... :) Dokumentował Pan Piotr.

22.09.2019

20 września obchodziliśmy po raz drugi w naszym przedszkolu Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Dzieci z wszystkich grup spotkały się w specjalnie przygotowanej auli szkolnej i rozpoczęły świętowanie od odśpiewania piosenki „Jestem sobie przedszkolaczek”. Następnie dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy prowadzonej przez panią Kasię. Na zakończenie wspólnego świętowania dzieci wyszły na przedszkolny plac zabaw i wszystkie malowały farbami na folii strech.  Każdy przedszkolak wykazał się wielką inwencją twórcz...

14.09.2019

1 września obchodziliśmy Światowy Dzień Osób Chorych na Schizofrenię. Z tej okazji terapeuci szpitala zorganizowali festyn dla pacjentów. Mieliśmy okazję uczestniczyć w tych uroczystościach z naszymi uczniami/pacjentami. Sprawdziliśmy swoje umiejętności w konkurencjach sportowych,⛹️🤹🤺🏄⛷️ posmakowaliśmy swojskiej drożdżówki a przy tanecznej muzyce🎤💃 zajadalismy pyszne kiełbaski. Na koniec rozegraliśmy mecz w piłkę siatkową. 🏐🏆
Wszystkie wydarzenia z tego dnia miały na celu integrować pacjentów, uświadamiać...

14.09.2019

Gdy pogoda sprzyja, życie towarzyskie w czasie przerw kwitnie 😎

Please reload

  • Facebook Basic Square
Archiwum wiadomości
Please reload

43828683_1245809302227181_42797366118239

FOLLOW US:

  • Google+ B&W
  • Facebook B&W
  • LinkedIn B&W

© 2023 by Funeral Home. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now