21.12.2019

Czwartek był dniem spotkań opłatkowych. Każdy zespół klasowy spotkał się ze swoim wychowawcą, rodzice również byli mile widzianymi gośćmi. Uczniowie składali sobie życzenia świąteczne, wymienili się drobnymi upominkami, wspólnie zasiedli do stołu. Był to wspaniały czas, wypełniony uśmiechami, radością i życzliwością. Tak dobrych nastrojów i magicznej atmosfery życzymy wszystkim na cały nadchodzący rok!

20.12.2019

W Ośrodku w świąteczną atmosferę wprowadziły nas wspaniałe jasełka w wykonaniu dzieci młodszych (pod opieką p. Ani Konieczki, p. Basi Banach i p. Kasi Matrackiej) oraz młodzieży z internatu, prezentującej przedstawienie autorstwa p. Piotra Ossowskiego. Dźwięki płynących ze sceny kolęd i świetna gra aktorska naszych kolegów i koleżanek sprawiły, że wszyscy poczuliśmy ducha Świąt.
Dodatkową atrakcją były nagrody wręczone szkolnym mistrzom sudoku przez p. Kasię Odebralską.

20.12.2019

W piątkowe południe oddział XXIII obchodził wigilijną uroczystość.
Personel oddziału, wspólnie ze szkołą zorganizował uczniom piękne chwile.
🎅🎅🎁🎄🎄🎁🎅🎅
Był cudnie nakryty stół, śpiew kolęd, dźwięki gitary, świąteczna atmosfera i tradycyjne potrawy.
Nie zabrakło Mikołaja który mimo zmęczenia długą drogą był świadomy grzeszków dzieci i przyniósł ze sobą kilka rózg.
Ale wiadomo są święta, wybaczamy wszelkie błędy, dlatego każdy bez wyjątku obdarowany został prezentem.
Mamy nadzieje, że udało nam się stworzyć n...

19.12.2019

We wtorek do dzieci z Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka zawitał upragniony Mikołaj. Dzieci dostały wymarzone prezenty, była ogromna radość. Były piosenki oraz smaczny poczęstunek.

19.12.2019

Jest taki dzień... Wyjątkowy, pełen uśmiechu, ekscytacji, radości. Mikołaj przyniósł naszym wychowankom nie tylko prezenty ale i wspomnienia i naukę bycia razem. Niech składane sobie dziś życzenia spełnią się w stu procentach a radość towarzyszy przez dalsze dni. Wesołych świąt

19.12.2019

W dniu 18.12.19 koło wolontariatu "Książka otwiera serca" ponownie odwiedziło Dom Opieki Św Elżbiety. Złożyliśmy życzenia świąteczne, śpiewaliśmy kolędy i podarowaliśmy własnoręcznie zrobioną przez dzieci kartkę bożonarodzeniową, świeczniki i pyszne pierniczki. Dziękujemy Pani Kasi Szymanel za pomoc i współudział w przedsięwzięciu oraz dzieciom za aktywną pracę.
Akcja Ministerstwa Edukacji Narodowej

18.12.2019

O zbliżających się Świętach pamiętaliśmy jak co roku na oddziale XII. Młodzież przygotowała przedstawienie, w którym przypomnieliśmy sobie zwyczaje świąteczne i śpiewaliśmy kolędy. Spotkanie było bardzo sympatyczne i wzruszające ponieważ gościliśmy pacjentów z oddziału geriatrycznego. Po raz kolejny i na pewno nie ostatni mogliśmy wspólnie cieszyć się z nadchodzącego Bożego Narodzenia.

15.12.2019

Coraz bliżej święta...Coraz bliżej święta...
W szkole przyszpitalnej czuć już magię świąt. Oddziały nabrały świątecznego charakteru 🎅🎅🌲🌲😍😍
Przesyłamy kilka zdjęć z zajęć opiekuńczo-wychowawczych ostatnich tygodni.

15.12.2019

13 grudnia uczniowie klasy I i IIA wybrali się do Urzędu Pocztowego przy ulicy Hallera. W czasie wycieczki dzieci mogły poznać jak wyglada praca na poczcie z drugiej strony okienka. Zwiedzili różne pomieszczenia, zapoznali się z ich funkcjami. Uczniowie mogli zaobserwować jak potrzebna i odpowiedzialna jest praca listonosza. W trakcie wizyty udało nam się prawidłowo przykleić znaczki i wysłać życzenia świąteczne do rodziców.
Dziękujemy Pani Katarzynie za oprowadzenie nas po budynku oraz ciekawe opowiadanie.

Please reload

  • Facebook Basic Square
Archiwum wiadomości
Please reload

43828683_1245809302227181_42797366118239

FOLLOW US:

  • Google+ B&W
  • Facebook B&W
  • LinkedIn B&W

© 2023 by Funeral Home. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now