31.03.2020

Paulinka, Ania, Ola i Kacper, Klaudia, Nikodem, Adrian, Kubuś, Sebastian...Mam nadzieję że nikogo nie pominęłam...To wy! Bohaterzy pracy w domu!

Dziękujemy bardzo za fotografie które przesyłacie nam na profil Facebook. Bardzo cieszy nas fakt, że podejmujecie współpracę i uczniowie wykonują zadania na czas szkoły w domu. Pozdrawiamy Was gorąco !

31.03.2020

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem MEN dotyczącym zagadnienia kształcenia na odległość

https://www.gov.pl/web/edukacja/ksztalcenie-na-odleglosc--poradnik-dla-szkol

31.03.2020

Drodzy Państwo!

Zgodnie z Rozporządzeniem MEN w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 wchodzącym w życie dnia 25 marca 2020 r.  przeznaczamy do dyspozycji rodziców i uczniów naszego ośrodka stronę z materiałami opracowywanymi przez nauczycieli dostosowanymi do możliwości i potrzeb naszych uczniów.
https://starogardsosw.wixsite.com/website-1

Materiały z poszczególnych przedmiotów umi...

30.03.2020

Nam też jest trudno z tą rozłąką...
Czy jest tu jakiś tęskniący za swoją gromadką belfer?

Zapraszamy do odwiedzania naszego profilu na portalu Facebook.
#ZostanwDomu

https://www.facebook.com/photo?fbid=1689311061210334&set=a.917244115083703

28.03.2020

Moi Drodzy!

Chciałabym przekazać prosty, ale czytelny film edukacyjny na temat KORONAWIRUSA.

Mam nadzieję, że w czasach, w których z każdej strony jesteśmy bombardowani natłokiem informacji o tym wirusie i wywoływanej przez niego infekcji, takie rzetelne opracowanie pozwali Wam w szybki i przystępny sposób na podsumowanie dostępnej wiedzy.

Jeśli macie możliwość, obejrzyjcie go w gronie rodzinnym - zarówno z tymi najmłodszymi, jak i starszymi oraz dzielcie się zdobytą wiedzą: https://youtu.be/BtN-goy9VOY

Pozdrawiam,

Iz...

27.03.2020

Przekazujemy rodzicom młodszych uczniów książeczkę „ZostańWDomu dla dzieci” autorstwa Karoliny Piotrowskiej. Została ona opracowana jako pomoc dla rodziców w rozmowach z dziećmi, objaśnianiu im zaistniałej sytuacji i radzeniu sobie z napięciem i stresem. Zachęcamy rodziców do zapoznania się z książeczką i wspólnego czytania z dziećmi.

Anna Wachnik

Wersja w PDF do pobrania w zakładce "DLA DZIECI I MŁODZIEZY"

25.03.2020

Obecny czas jest trudny dla wszystkich - dzieci, rodziców i nauczycieli. Na co dzień towarzyszą nam: lęk, niepewność, pytania, wątpliwości… konieczność przebywania w domu, samodzielnej nauki, większej odpowiedzialności…

W związku z tym, że nie możemy osobiście spotkać się i porozmawiać o tym, co jest dla nas trudne, udostępniam adres e-mail, pod którym można się ze mną skontaktować

aniabresk@gmail.com

Wystarczy napisać, że chciałoby się porozmawiać i podać swój numer telefonu. Na pewno oddzwonię. W miarę możliwości...

23.03.2020

Do Państwa dyspozycji pozostaje również psycholog naszego ośrodka, zachęcamy do kontaktu :

kontakt.psychologsosw@gmail.com

23.03.2020

Informacja dla uczniów i rodziców od pedagogów szkolnych

W związku z obecną sytuacją nie mamy możliwości spotkać się osobiście i porozmawiać. Dlatego też udostępniamy uczniom i rodzicom elektroniczną formę kontaktu z pedagogami szkolnymi: sosw.pedagog@wp.pl.

W miarę możliwości i w ramach swoich kompetencji oferujemy pomoc i wsparcie: udzielimy informacji, odpowiemy na pytania albo po prostu porozmawiamy.

Manuela Stobińska

Anna Wachnik

19.03.2020

Rozmowy o tym, czego się boimy, czego nie rozumiemy są bardzo wszystkim potrzebne. Jak w prosty sposób mówić małym dzieciom o koronawirusie? Ciekawe materiały opublikowała kolumbijska psycholog Manuela Molina Cruz. Można je drukować, czytać i kolorować. Rozmawiajmy, nazywajmy emocje, tłumaczmy zasady bezpieczeństwa.

CAŁOŚĆ ZAPISANA W DOKUMENCIE PDF

- ZNAJDZIECIE PAŃSTWO W ZAKŁADCE "DLA DZIECI I MŁODZIEŻY"

Please reload

  • Facebook Basic Square
Archiwum wiadomości
Please reload

43828683_1245809302227181_42797366118239

FOLLOW US:

  • Google+ B&W
  • Facebook B&W
  • LinkedIn B&W

© 2023 by Funeral Home. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now