KADRA PEDAGOGICZNA

SPECJALNEGO OŚRODKA SZKOLNO-WYCHOWAWCZEGO

Dyrektor Ośrodka :  mgr Maria Kłos
Wicedyrektor :  mgr Teresa Łotoczko
  Wicedyrektor :  mgr Zygmunt Michna

            Wicedyrektor: mgr Katarzyna Malinowska
Kierownik oddziałów szkoły przyszpitalnej : mgr Romualda Czapiewska

Atutem naszej placówki jest wykwalifikowany zespół profesjonalistów, kadra nauczycieli - specjalistów w pełni przygotowanych do pracy z dziećmi i młodzieżą niepełnosprawną intelektualnie.
Specjaliści z zakresu oligofrenopedagogiki, pedagogiki leczniczej, psychologii, logopedii, terapii i rehabilitacji tworzą zgrany zespół nieustannie podnoszący swoje kwalifikacje zawodowe i doskonalący swój warsztat pracy z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

 

rok szkolny 2018/2019

  1. Banach Barbara

  2. Bączkowski Michał

  3. Biesiada Krzysztof

  4. Bonin Maria

  5. Borucka Ewa

  6. Borucki Sławomir

  7. Anna Breska

  8. Brzezińska Barbara

  9. Buszek Natalia

  10. Byczkowska Halina

  11. Cesarz Tomasz

  12. Czaja Justyna

  13. Czapiewska Beata

  14. Czapiewska Romualda

  15. Czarkowska Beata

  16. Czarkowski Igor

  17. Dębińska Joanna

  18. Dunajska Karolina

  19. Duzowska Justyna

  20. Falkowski Piotr

  21. Fischer Piotr

  22. Formela Aleksandra

  23. Formela Grzegorz

  24. Gajkowska Małgorzata

  25. Gołębiewska Agnieszka

  26. Grabowska Elwira

  27. Hackert Martyna

  28. Jurek Joanna

  29. Kamińska Maria

  30. Kamrowska Sylwia

  31. Kasiewicz Wioleta

  32. Kiedrowska Magdalena

  33. Klawikowska Agata

  34. Klesz Katarzyna

  35. Kłos Eugeniusz

  36. Kłos Maria

  37. Kobylańska Marzena

  38. Konieczka Anna

  39. Kosecka Barbara

  40. Kosecka Małgorzata

  41. Kosianowicz Monika

  42. Kozakiewicz Anna

  43. Król Jolanta

  44. Krzyżyńska Małgorzata

  45. Kurkowska Katarzyna

  46. Leszka Joanna

  47. Lewandowska Iwona

  48. Literska Katarzyna

  49. Łotoczko Teresa

  50. Malinowska Katarzyna

  51. Matracka Katarzyna

  52. Michna Zygmun

  53. Olszta Aneta

55. Ossowski Piotr

56. Peplińska Katarzyna

57. Piaskowski Michał

58. Piernicka Dorota

59. Pliszka Beata

60. Podolna Sabina

61. Pokojewska Dagmara

62. Puczyńska Sylwia

63. Puszyńska – Oderbralska Katarzyna

64. Raszeja Marlena

65. Rojek Joanna

66. Ronowska Alicja

67. Rykała Stanisław

68. Rzynda Celina

69. Sarnowska Małgorzata

70. Skoczek Katarzyna

71. Sosiński Piotr

72. Stobińska Manuela

73. Szczęsna Beata

74. Sztormowska Kamila

75. Szufrajda Dorota

76. Szuta Paulina

77. Szymanel Katarzyna

78. Szymczak Monika

79. Teresińska Grażyna

80. Tomaszewska Monika

81. Trabszys Małgorzata

82. Trochowska Agnieszka

83. Ukleja Lucyna

84. Urbelewicz Magdalena

85. Wachnik Anna

86. Wałdoch Irmina

87. Wąsowicz Magdalena

88. Węsierska Ilona

89. Wierzba Izabela

90. Wiszniewski Przemysław

91. Władasz Hanna

92. Wojnarowska – Rzepka Beata

93. Zaręba Barbara

94. Zaworska Beata

95. Ziegart Zofia

96. Zielińska Dorota

  • Facebook Basic Square
Archiwum wiadomości
Please reload

43828683_1245809302227181_42797366118239

FOLLOW US:

  • Google+ B&W
  • Facebook B&W
  • LinkedIn B&W

© 2023 by Funeral Home. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now