Szkolenie nauczycieli w ramach programu Erasmus+
- 3 mar 2018
- 1 minut(y) czytania
15 lutego nauczyciele objęci programem ERASMUS+ uczestniczyli w szkoleniu. Szkolenie odbyło się w celu poszerzenia wiedzy na temat kraju goszczącego oraz pozyskania informacji dotyczących kultury, geografii, historii, zabytków, systemu edukacji miejsca będącego celem podróży. Nauczyciele wzięli udział w prezentacji połączonej z wykładem przygotowanym przez p. Małgorzatę Kosecką.










Komentarze