"Wiosenne czytanki" w bibliotece szkolnej
- 4 kwi 2019
- 1 minut(y) czytania
"Wiosenne czytanki" w bibliotece szkolnej. W ramach realizacji Programu zajęć czytelniczych dla uczniów zespołów rewalidacyjno-wychowawczych "Książka otwiera mi świat "odbyło się wspólne czytanie. Damian uczeń naszej szkoły oraz gościnnie Malwina uczennica szkoły z Rywałdu czytali wiersze, opowiadania o tematyce wiosennej. Spotkanie zakończyliśmy słodkim poczęstunkiem.Dziękujemy pani Monice z biblioteki za przygotowanie spotkania i mila atmosferę.











































Komentarze