Wspomnienia ze świetlicy13 gru 20191 minut(y) czytaniaW minionym czasie obchodziliśmy Andrzejki i Barbórkę, uczniowie wykonali gazetki z przygotowanymi przez siebie pracami, aby osłodzić nam mroźne dni uczniowie upiekli chruściki.79474205_625788184832012_49130854944530779210223_858865147862315_33945891425484879745102_802779456819780_84596985864462079180634_292359285001465_67112171983811378948023_877981822599429_14450544512524678926902_427480724795580_38963392307957578929780_748651008970725_51781428598905278920733_642845972920565_82447692617891178827061_457282358321795_80203779137255579504610_450540718913717_252560160798330
Komentarze